Привітні й цікаві

Вітайте!
 

Оксана Кузнєцова, керівниця проєкту Формування культурної політики у сфері розвитку культурних та креативних індустрій ОТГ Одеської області:
 

"Більше трьох років я працюю з громадами Одеського регіону з розвитку їх туристичної привабливості. Я знаю який великий потенціал є в цих громадах і наша проєктна команда націлена сформувати культурну політику у розвитку ОТГ."

Вітайте!
 

Карпенко Вікторія, грантова менеджерка проєкту.

 

"З власного досвіду участі в політичних процесах я зрозуміла, що публічне управління, формування політик має стояти в основі будь-яких змін. Звичайно, кожен проєкт в царині культури важливий, але до глобальних змін, тектонічних зсувів призведе саме розуміння громадою своїх переваг та вектору розвитку. І креативні індустрії можуть бути інструментом розвитку локальних територій, відповіддю на ті виклики, які стоять перед громадами. Особливо це актуально в умовах пандемії.

В проєкті протягом п’яти місяців буде використана методика роботи в громаді, сучасні інструменти бізнес управління, але це не головне. Головне і найважливіше чого я прагну – це

створити в громадах творчу спільноту, до якої входили б люди з різними експертизами і тоді ці сучасні методи і інструменти дозволять сформувати принципово нову систему.

Тобто саме громада має докласти зусиль по забезпеченню своїх конституційних прав та сформувати власну політику у сфері розвитку культурних те креативних індустрій, а своїм завданням я визначаю модерування цих процесів.

Для новостворених громад Одеської області це унікальних шанс використати досвід колег з усієї України та світові практики і виробити своє бачення розвитку.
Одещина має унікальний цивілізаційний досвід мирного співіснування і, що головне, процвітання різних народностей, що проживають на її території, тому, я впевнена у нас все вийде!"

Продовжуємо знайомити вас із командою прєкту.
 

Ольга Русєва – економістка, правозахисниця, медіаторка:

 

"Вперше мої знання та досвід вивчення взаємодії спільнот, здобутий у Німеччині, Австрії, Італії, затребуваний в рідній Україні. Завдяки фінансовій підтримці УКФ проєкт отримав свій старт в Одеській області. Взаємодія великих спільнот для досягнення спільної мети – ось що надихає мене йти у проєкт. Я вірю, що наші навички та досвід допоможуть реалізувати серйозні амбіції територіальних громад."

Тетяна Власенко – у проєкті буде керувати проведенням соціологічних досліджень в обраних громадах.

"Сподіваюсь, що мій досвід дозволить розробити методику, яка б була універсальною для усіх громад при проведенні дослідження сфери культурних та креативних індустрій. Моя мета – зробити соціологічні дослідження обов’язковим інструментом при вироблені локальної політики у будь-якій сфері для урахування думок мешканців громад."

Людмила Яновська,

координаторка ініціативних груп з дослідження креативних індустрій Савранського району:

 

"Хто ми, як наші компетенції допоможуть в реалізації проєкту, яке місце кожного в команді? Всі ці питання ми не раз обговорювали під час навчання щоб насамперед зрозуміти свою роль, своє завдання, зону відповідальності. Саме для того, щоб почати комунікацію з громадою ми записуємо ці відео – своєрідні декларації намірів."

Продовжуємо знайомити із членами нашої команди.

Оксана Дорохова

 

"Україна. Благодатні землі, працелюбні, гостинні і душевні люди, багата подіями і традиціями культура.Усе це наша країна, наша Україна. І ми теж є частиною цієї країни. І кожен несе свою персональну відповідальність за те, що відбувається навколо нас.
"Розвиток громади - це ми"!,- це основний меседж нашого проекту. Наша загальна командна місія - спробувати знайти і систематизувати креативні ресурси в регіонах нашої країни, зокрема, у Болградскому та Савранскому районах, відпрацювати методологію збереження і примноження нематеріальної спадщини,

запропонувати місцевим мешканцям самостійнопроаналізувати та усвідомити свої сильні сторони, які можуть стати привабливими для туристів і посприяють надалі розвитку туристичного кластера місцевих економік.
Наша кінцева мета - спільно з членами сільських громад виявити внутрішні ресурси усередині громад і створити унікальний туристичний продукт, який стане привабливим не лише для внутрішніх туристів, але і для зарубіжних.
І це можливо, ми це точно знаємо, адже дорогу осилить той, хто йде!
Саврань , Болград , хто з нами в дорогу?)"

Анна Старжевська, координаторка з формування ініціативних груп з креативних індустрій Болградського району.

  

Анна – історик, журналістка, учасниця чисельних міжнародних молодіжних, культурних та соціальних проєктів. Вона зсередини знає етнічні особливості населення Болградського району. А проєкті буде формувати ініціативні  групи по креативним індустріям.

Юлія Сущенко

 

"Я буду вам розповідати про все, що відбувається в нашому проєкті, буду вашими ”вухами” та “очима”. Від роботи чекаю натхнення та задоволення, відкриттів та ідей, нових облич та знайомств. 

 

Я багато років працюю як журналіст та вже відвідала найвіддаленіші куточки нашої області. Кожно разу я дивуюсь, які скарби ми маємо у вигляді нашої історії, кухні, талантів, природи,

неймовірних людей.Ми будемо розкривати ці скарби і для вас і для мешканців Болградського та Савранського районів, адже вони часто і не здогадуються чим володіють!"

Напрямки

діяльності

>  збереження культурної спадщини; 

>  розвиток туристично-рекреаційного комплексу; 

>  розвиток соціальної сфери;

>  охорона навколишнього середовища та екологічна безпека; 

>  захист прав людини.