23 жовтня 2020

 

Ми часто розповідаємо про цікаві проєкти ревіталізації старих будівель у різних куточках Європи та світу. Це дійсно круті кейси, але і у нас під боком є і класні приклади і люди, які створюють неймовірні штуки, про які хочеться розказати всьому світові.

 

Ульяна Кузьміна - одеська дизайнерка інтер’єрів, яка все своє життя прожила в рідному місті, допоки одного разу не приїхала до Савранщини. Вона так захопилася цим місцем, що прийняла рішення купити для родини хату під дачу  у селі Концеба. Але згодом це переросло в щось більше. 

 

Ідею для бізнесу нам підказали наші гості, які сказали, що із моєї невеликої майстерні можна зробити гостьовий будиночок, де з комфортом може розміститися одна сім’я, говорить Ульяна. 

 

Так народився проєкт Мама-дача, який Ульяна реалізувала власними силами за допомогою синів. Так, на  місці старої будівлі з’явилась сучасна дизайнерська еко-садиба із усіма зручностями. У Мами дачі швидко з’явилися свої шанувальники і постійні клієнти, які надають перевагу тихому, сімейному відпочинку на природі подалі від барів та караоке. Господиня говорить, що більшість гостей, які приїжджають сюди,  просто мріють виспатися у тиші на вихідні. Для цього тут є всі умови:  свіже повітря, ліс, який знаходиться прямо за парканом і де можна гуляти багато годин поспіль, натуральні продукти, які можна купити у місцевих жителів. 

 

А ще Ульяна розбила дуже красивий сад у японському стилі  та прикрасила ділянку квітами, вічнозеленими кущами, ставочком. Цікаво, що сама будівля збудована в стилі прованс із українським колоритом, Все це надзвичайно гармонійно поєднується із східним стилем, який домінує на ділянці біля дому. 

 

Тут треба постійно учитися, говорить Ульяна. Вчитися садити рози, пиляти колоди, створювати сайт. Але все це надзвичайно цікаво. Все це і є життя. 

 

Так, за декілька років Ульяна перебралася у Концебу остаточно. За нею переїхав і один із синів. Але це вже інша історія.