#Новини_проєкту

21 жовтня 2020

 

Все має свій початок та кінець. Наш проєкт не виключення.  А це означає, що найближчим часом ми будемо частіше розповідати про наші підсумки та здобутки. Отже сьогодні хочемо поговорити про анкетування.

 

З липня по вересень наші інтерв'юери у Болградському та Савранському районах дізнавалися яке воно, культурне життя місцевих жителів, які місцеві пам’ятки матеріальної та нематеріальної спадщини знають, чи є в їх селах колективи, дитячі гуртки, займаються вони рукоділлям чи народними промислами, чи є в населених пунктах ЗМІ? Також нам було цікаво, чи є в ОТГ організації, які активно діють в громадах, чи є на місцях громадські активісти, і чи готові люди до них доєднатися та як взагалі громада ставиться до розвитку культури та креативних індустрій.

 

Ми отримали 2794 відповідей на місцях і ще 200 онлайн анкет.
Серед наших респондентів було 1821 жінок та 1173 чоловіка, які проживають у всіх населених пунктів цих районів. Середній вік наших респондентів був 44 роки у Саврані та  57-59 років  у Болградському районі. А що вони нам відповіли - ви дізнаєтесь у наступній публікації :)