СИЛА ГРОМАД - ІІ ЛЮДИ! 

12 жовтня 2020

 

Ми постійно говоримо про те, що головний наш потенціал - це люди. 
Люди - це рушійна сила змін у будь-якому суспільстві. Саме з пересічних людей розпочинаються корколомні зміни у будь якій країні. 
Іноді здається, що поруч із нами таких людей немає. Але це лише на перший погляд виглядає так. І зараз ми це доведемо. 
Перед вами три історіі, три долі. Всі вони крадинально різні, але в них є одна спільна якість. Всі вони роблять зміни вже зараз, не чекая на позов із зверху. Всі вони живуть поряд із нами, в Болградському районі. 

 

 

Отже, історія перша. 
Ірина Турлак. 
Ірина – дружина настоятеля Спасо-Преображенського собора у Болграді. З 2016 року вона допомагає чоловіку  у розбудові храму, а саме створює на території храму ландшафтний парк. 
Вона розробила дизайн проєкт озеленення території та поступово його втіл/є у життя, паралельно розповідаючи про кожен свій крок на своїй сторінці у ФБ. 
Всі рослини вона підбирає згідно кліматичних умов та особливостей. Зараз на території подвір’я вже росте більше 300 кущів роз, магнолія, самшит, плодові дерева. Матінка говорить, що секрет її успіху  - божа поміч та ретельне планування. 

 

 

Історія друга.

Анастасія Семенюк  

За фахом, Анастасія педагог та соціальний працівник. Мабуть саме набуті під час навчання навички і дозволяють їй легко спілкуватися із великими групами доволі різних людей. Але незважаючи на це, їй вдається не просто розважати туристів, а і по справжному закохати їх у рідне місто. 
Анастасії вдається поєднувати не лише дві роботи, а і брати участь у різних соціальних проєктах. Головна її фішка полягає в тому, що вона не лише досконало знає історію Болграда та околоць, а і може розповісти про сучасні цікавинки - нові туристичні об’єкти, які останнім часом з’являються у Болградському районі. Секрет її успіху знаходиться у площині позитивної психології: Любити себе, частіше радіти життю та радувати інших. 

 

Історія третя.

Ніна Волікова 

Ця жінка більше ніж піввіку працює медичною сестрою в місцевій лікарні. І хоча вона вже спокійно може відправлятися на заслужений відпочинок, Ніна Павлівна говорить, що не представляє себе без роботи. Адже найвища нагорода за свою працю, це зустріти колишнього пацієнта на вулиці здорового та із усмішкою на обличчі. А за своє трудове життя, таких пацієнтів вона зустрічає на кожному кроці. Зараз Ніна Павлівна - найстаріша медична сестра у районі. 

 

За матеріалами видання  https://mahala.com.ua/