#Є_ідея! 

2 жовтня 2020

 

Як пошта стала креативним простором. Досвід Берліну.

 

Нові технології наступають на п’ятки старим способам комунікації. І ось, величні та колись затребувані будівлі шукають нові сенси існування в сучасних умовах. Ми вже розповідали про приклади реіновації військових казарм, заводів, шахт  та ангарів. Сьогодні – нова історія про будівлю поштамту у Берліні. 

 

Це величезна будівля із червоної цегли була занесена до пам’яток архітектури та вимагала реставрації. Тому , коли для поштамту шукали нове наповнення архітектори повинні були знайти не лише цікаве та сучасне рішення, а й віднестись до пам’ятки із повагою і не порушити його історичної цінності. Так пошта перетворилася на сучасний багатофункціональний цифровий центр із коворкінгом та місцем для проведення великих заходів. 

 

Так, проєкт розробляли досвідчені дизайнери, але подивіться, які цікаві та  прості рішення були втілені! Штори коригують простір да розподіляють його на зони, які можна трансформувати. Легкі меблі із натуральних матеріалів  та багато світла - ось та основа, яка надає легкості та сучасності любому приміщенню. Але, звичайно, головне – наповнення простору сенсом та життям. Отже думайте, шукайте, експериментуйте та створюйте і можливо наступна публікація буде про зміни саме  у вашій громаді?   

 

За матеріалими журналу ELLE