#Є_ідея! 

25 вересня 2020

 

Ми постійно шукаємо відповіді на питання, як бізнес може доєднатися до цікавих ініціатив і зробити маленьке село,  яке розташовано в 25 км від обласного центру  привабливим туристичним об’єктом? 
Прекрасні приклади такої колаборації з'явилися вже і 
в  Україні. 

 

У селі Стрілки, що під Львовом, 15 вересня відкрилась нова туристична локація – перший в Україні скульптурний PARK3020, в якому презентовано роботи сучасних українських митців. 

 

“Це парк майбутнього, який робить свій перший з тисячі кроків в історію. У PARK3020 ми залучаємо митців з різних куточків країни, щоб комплексно представити еволюцію та перспективи української скульптури. Парк представляє національній та міжнародній спільнотам імена тих, хто формує майбутнє культури тут і зараз”, – зауважили творці проєкту.

 

Перші скульптури парку було створено під час “скульптурного симпозіуму”, який відбувся у травні цього року.  На open-call було отримано 107 унікальних заявок з 14 областей України, серед яких обрали 12 учасників. Протягом тижня вони мали можливість особисто поспілкуватися з західними й вітчизняними експертами з сучасного мистецтва й перейняти їхній досвід роботи з простором. У процесі художники розробили 45 ескізів, кращі з яких знайшли втілення в PARK3020.

Ігор Кривецький, візіонер PARK3020 говорить: “Інституція створює передумови для розвитку нового професійного покоління українських художників та їх презентації на міжнародному рівні». Довгострокові цілі парку включають, але не обмежуються, постійною експозиційною та навчальною програмами, розбудовою розвитку інфраструктури парку та регіону, а також побудовою позитивного іміджу української культури за кордоном.”

 

Зараз в парку представлено 23 роботи. А вже на 2020-2022 роки передбачено партнерстов із потужною художньою інституцією Великобританії у сфері публічного мистецтва  — Yorkshire Sculpture Park.