#РозвитокГромад_ЦеМи  #РесурсиГромади

29 серпня 2020

 

Одне з головних багатств Саврані – річки та озера. На жаль, окремі ділянки головної річки Савранщини Південний Буг знаходяться у вкрай незадовільному стані: низький рівень води, замулене дно і очерет – це головні, хоча і не єдині проблеми, що псують красу річки.

 

Багато разів цю проблему намагались вирішити на засіданнях селищної ради, але… Цього разу вирішили не чекати поки депутати одностайно проголосують за виділення коштів на прибирання берегу, а власним прикладом показати, як можна це зробити у інший спосіб. Справу ініціювали місцеві активісти, депутат та підприємці.  

 

Разом, наприкінці липня, вони очистили від непотрібу Новий пляж. За один день було вивезено понад двадцять машин очерету, сплановано берег пляжу і відкрито вільний прохід проточній воді, що має покращити загальний стан річки у цьому місці. 

 

Ми навмисно не оголошуємо імена депутатів та підприємців. Місцеві жителі їх і так знають. А для інших хочемо показати, що тільки громада – є сила і тільки власним бажанням можна змінити своє життя на краще. Хочеться вірити, що на цьому жителі Саврані не зупиняться, а й надалі будуть власними силами налагоджувати своє життя!  

 

Фото: Вісник Саврані